loading

در حال بارگزاری ...

درباره ما

شرکت گسترش نوآور آریا ترشیز (گروه تیکناب) با شماره ثبت۲۶۵۶ و با شناسه ملی: ۱۴۰۱۰۷۲۱۶۱۳،با هدف کارآفرینی و در راستای تحقق بازاریابی امن و پایدار،دستیابی به بازارهای روز دنیا در تجارت الکترونیک و رقابت با استارتاپ های برند و بروز ایران و دنیا در سال ۱۳۹۶ در کاشمر افتتاح شد.

این گروه با ایجاد دهها خدمات و به کارگیری فناوری و دانش روز دنیا خدمات متنوع و باکیفیتی را به گستره وسیع مشتریان داخلی و خارجی خود ارائه می کند.

مجموعه ای که با ایجاد زمینه اشتغال چندین مدیر،متخصص،کارشناس و نماینده،گام مهمی در بستر اقتصادی خانواده ها و با ایجاد خدمات و کمپین های متنوع در گسترش فرهنگ های مهم،فضای مجازی،سفر،مطالعه،ورزش و…کشور به خصوص مناطق شرقی برداشته است.

تلاش بی وقفه گروه تیکناب در جهت رشد،رفاه و به روز بودن مردم و جامعه همچنان ادامه دارد و در این راستا چندین طرح نوین در حوزه استارتاپ توسط تیم های متخصص در حال برنامه ریزی و اجرا است.

تیم مدیریت

گروه استارتاپ تیکناب،با هدف کارآفرینی و در راستای تحقق بازاریابی امن و پایدار،دستیابی به بازارهای روز دنیا در تجارت الکترونیک و رقابت با استارتاپ های برند و بروز ایران و دنیا در گروه تیکناب جهت مدیریت بهتر مجموعه، تحقیق و توسعه و بالابردن کیفیت خدمات و محصولات با استفاده از تجربیات گذشته و اطلاعات به روز برای هریک از واحدهای خدمات خود، افراد حرفه ای را جذب گرده و تیم مدریتی قوی تشکیل داده است. این گروه نیز در راستای هماهنگی بیشتر و رضایت مشتریان،اتقا فکری با حضوری مسوولین و نمایندگان وفادار شرکت شکل داده است.